Arhiva convertor valutar din 5 decembrie 2014

Calculeaza conform cursului valutar din data 5 decembrie 2014

Din:
Schimb suma de:
În:
Primesc:
Informatii aditionale
Daca aveti nevoie ca la suma in valuta pe care doriti sa o convertiti sa adaugati si un procent, folositi formularul de mai jos. ( de exemplu: Daca doriti sa convertiti un pret in valuta care nu contine TVA, valoare procent reprezinta TVA-ul aferent pretului in valuta, convertit, iar rezultatul final reprezinta pretul inclusiv TVA, convertit. )
Procent (ex. TVA 20%)
%
Valoare procent:
Rezultat final:

Arhiva curs valutar din 2014-12-05

SimbolDenumire5 Dec. 2014Evolutie
EUREuro4.4315+0.0033
USDDolarul SUA3.5865-0.0049
XAUGramul de aur138.8112-0.0335
AUDDolarul australian3.0019-0.0215
CADDolarul canadian3.1438-0.0106
CHFFrancul elvetian3.6860+0.0047
CZKCoroana ceha0.1605+0.0002
DKKCoroana daneza0.5957+0.0005
EGPLira egipteana0.5016-0.0007
GBPLira sterlina5.6223-0.0012
100HUF100 Forinti maghiari1.4434-0.0005
100JPY100 Yeni japonezi2.9795-0.0290
MDLLeul moldovenesc0.2373+0.0013
NOKCoroana norvegiana0.5016-0.0097
PLNZlotul polonez1.0656+0.0013
SEKCoroana suedeza0.4765-0.0013
TRYNoua lira turceasca1.6022-0.0028
XDRDST5.2262-0.0056
RUBRubla ruseasca0.0671+0.0001
BGNLeva bulgareasca2.2658+0.0017
ZARRandul sud-african0.3198-0.0011
BRLRealul brazilian1.3840-0.0145
CNYRenminbi-ul chinezesc (RMB)0.5832-0.0008
INRRupia indiana0.0580-0.0001
100KRW100 Woni sud-coreeni0.3221-0.0005
MXNPeso-ul mexican0.2532-0.0011
NZDDolarul neo-zeelandez2.7821-0.0095
RSDDinarul sarbesc0.0364-0.0002
UAHHryvna ucraineana0.2382-0.0003
AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.9765-0.0013

Inapoi la Arhiva - Arhiva Convertor valutar